Previous product
Înapoi la produse
Schmid Ekko R 55x34x45/51/57
3,630.00 €
Next product
Schmid Ekko L 67x34x51s
4,106.00 €
Schmid Ekko 34x34x57
3,808.00 €
Detalii Tehnice:
| Putere nominala | 7 kW |
| Geam | tip Kristall |
| Interior | Caloceram |
| Lungime geam | 340 mm |
| Latime geam | 340 mm |
| Inaltime | 570 mm |
| Usa | autoinchidere |
| Geam | dintr-o bucata |
| Diametru evacuare | Ø 160 mm |
| Admisie aer combustie | Ø 125 mm |


