Previous product
Back to products
Schmid 55x67x51 Ekko U
7,616.00 €
Next product
Schmid Lina TV 45x51
4,165.00 €
Schmid 84x34x51 Ekko U
7,854.00 €
Optional: Interior samota neagra = 143 euro/samota cast iron = 274 euro
Detalii Tehnice:
| Putere nominala | 10.5 kW |
| Geam | tip Kristall |
| Interior | Samota |
| Greutate | 280-320 kg |
| Inaltime | 450×510 mm |
| Lungime/latime geam | 340×840×340 mm |
| Usa | autoinchidere |
| Diametru evacuare | Ø 200 mm |
| Admisie aer combustie | Ø 125 mm |





