Previous product
Back to products
Schmid 45x34x51 Ekko U
6,069.00 €
Next product
Schmid 67x45x51 Ekko U
7,021.00 €
Schmid 55x45x51 Ekko U
6,843.00 €
Optional: Interior samota neagra = 142 euro/samota cast iron = 214
Detalii Tehnice:
| Putere nominala | 9kW |
| Geam | tip Kristall |
| Interior | Samota |
| Lungime/latime geam | 550×450×550 mm |
| Inaltime | 450×510 mm |
| Usa | autoinchidere |
| Diametru evacuare | Ø 200 mm |
| Admisie aer combustie | Ø 125 mm |





