Specificații Elsa Star Palazzetti |
|||
|
|||
| Specificații tehnice | ELSA NEW |
| Dimensiuni | 80x56x100 |
| Greutate | 225 kg |
| Putere nominală | 7.8 kW |
| Putere nominală ieșire | 6.1 kW |
| Randament | 78.4% |
| Cantitate recomandată lemn | 2 kg/h |
| Dimensiune evacuare | 150 mm |
| Clasa energetică | A |
| Eco Design 2022 | Da |




